O nás

o-nas

Společnost Pekárna Šumava a.s. byla založena počátkem roku 2008, přičemž předmětem činnosti je výroba pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků. Společnost je aktivní i v oblasti zavádění nových výrobků, které si zajišťuje prostřednictvím vlastního vývoje, nebo ve spolupráci se specializovanými externími firmami, výzkumnými ústavy a vysokoškolskými pracovišti. Díky tomuto inovačnímu potenciálu naše společnost vytvoří a uvede na trh ročně v průměru cca 30 nových výrobků. Prodej svých výrobků společnost realizuje v rozsáhlé síti odběratelů, která v současné době čítá cca 250 vlastních i externích prodejních míst v severních, středních a východních Čechách. Tato skutečnost staví naší společnost na dominantní místo v oblasti pekařské výroby v severočeském a středočeském regionu.

Předmětem činnosti je výroba pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků. Všechny tři výrobní provozy využívají vlastní objekt v Jablonci nad Nisou. Podíl pekařské výroby na obratu společnosti činí více než 80 %. Lahůdkářská produkce (chlebíčky, obložené pečivo, saláty, …..) představují zhruba 14 % výroby. Nejmenším provozem je cukrářská výroba.

Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost. Proto pro Vás pečeme ze surovin od prověřených regionálních dodavatelů. Všechny pekařské výrobky připravujeme ve vlastním provozu, kde těsto necháváme pěkně uzrát. Celý proces od pečení, balení až po expedici je většinou ruční práce. Tím se naše pečivo liší od průmyslových pekáren a proto mají naše výrobky nejvyšší kvalitu. K profesionálnímu přístupu našich pracovníků přidáváme příjemnou atmosféru a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Zpracovávám...