Každý týden necháváme testovat naše vybrané chleby zákazníkem. Zde je Vaše hodnocení! Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu.

Každý týden necháváme testovat naše vybrané chleby zákazníkem. Zde je Vaše hodnocení! Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu.
5. 6. 2018

Každý týden necháváme testovat naše vybrané chleby zákazníkem. Zde je Vaše hodnocení! Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu.

CHIA CHLÉB

Chia chléb byl opět velmi dobrý. Kůrka byla tmavá a křupavá, zato vnitřek byl krásně měkký, nadýchaný a plný chia semínek. Je vidět, že chléb je opravdu poctivý, protože se zde semínky nešetří a to je dobře. Při každém soustu krásně křupou a díky nim se člověk cítí rychle sytý. Oproti jiným chlebům má tento zajímavou jemně slanou chuť a rozhodně je příjemným oživením stravy. Pouze na krajích byl chléb místy vyfouklý (byly v něm díry) – možná moc překynulý? Je to škoda, protože tím pádem je toho méně na jedení.

NOPÁL CHLÉB

Nopálový chléb byl také velmi chutný. Posloužil rodičům jako příloha k víkendovému grilování a zmizel prý téměř okamžitě. Byl měkký a dobře se krájel. Bohužel nevím, zda by takový zůstal i za pár dnů, takže příště, až si ho vezmu, zkusím otestovat jeho chuť a vzhled až po několika dnech.

CELOŽITNÝ CHLÉB KRÁJENÝ

Tento chlebík je pro mě naprosto ideální. Je tmavý, zdravý a moc dobrý. Ráda si ho dávám k večeři společně se šunkou, ricottou a zeleninou. Vyhovuje mi, že je již nakrájený, což člověku urychlí práci. Velikost krajíčků je ideální. Chléb má výraznou jemně nakyslou chuť. Tentokrát jsem ho zkusila zapéct a jíst ve formě toastů. Je to také velmi dobré, ale čerstvý chléb mi chutná o trochu více. Při zapékání už ztratí svoji výraznou žitnou chuť a je více cítit opečení, což není pro testování chleba příliš žádoucí.

CELOŽITNÝ CHLÉB

Chuťově je tento chléb naprosto identický s předchozím vzorkem. Jediné, co musím tomuto chlebu vytknout je to, že při krájení se hodně drolí a rozpadá. Téměř žádný krajíček nezůstal úplně celý. Na chuť to samozřejmě nemá vliv, ale je poněkud nepraktické mít polorozpadlé krajíčky, na které se nedá téměř nic namazat ani navrstvit. Pro mě je tedy rozhodně lepší již nakrájený chléb.

PASECKÝ CHLÉB

Oproti balenému krájenému Paseckému chlebu, je tento velmi dobrý. Není vůbec suchý, tak jak je tomu často u toho baleného. Má mírně křupavou kůrku, ale uvnitř je krásně měkký. Obsahuje hodně kmínu, což moc chutnalo bráchovi i mamce. Bochník se velmi dobře krájí. Celkově je chléb moc dobrý.

VEČERNÍ CHLEBÍK

Tento chlebík snad nikdy nezklame. Pokaždé je krásně měkký, nadýchaný a plný semínek. Jeho chuť je výborná – lehce oříšková. To se ještě více zvýrazní, když se dají krajíčky rozpéct na gril. Jedinou nevýhodou je, že pokud ho doma spatří brácha, sní ho téměř na posezení a nikdo jiný nemá šanci skoro ani ochutnat. Říká, že společně s Chia chlebem je Večerní chléb náš nejlepší výrobek.

MRKVOVÝ CHLÉB

Tmavý, zdravý a lehce nasládlý po mrkvi – takový je podle mě Mrkvový chléb. Původně jsem si chtěla odnést domů Celožitný chléb, ale ten byl hodně tmavý a navíc na něm bylo vidět, že je na jedné straně rozpraskaný, a že by se při krájení drolil. To naopak tento Mrkvový byl světlejší a bez jakýchkoliv prasklin. A opravdu ani při krájení se nerozroboval. Chuťově byl moc dobrý. Jen jsme se doma shodli na tom, že oproti minulému testování tohoto chlebu, v něm tentokrát bylo mnohem méně mrkve (oranžové kousky byly jen sem tam – minule jich byly krajíčky plné).

Opět velmi děkuji za všechny chleby. Jsem ráda, že máme možnost si naše pečivo brát na víkend domů. Testování mě moc baví.

Zpracovávám...